Aplikace Fyzioterapie funkce v těhotenství a po porodu

Kdy: 12.-14.5.2023
Kde: CKP Dobřichovice
Kdo: Jitka Vanclová, Bc. Richard Vaľa

Smyslem kurzu je ukázka aplikace přístupu Fyzioterapie funkce (FF) ve fyzioterapii těhotných žen a žen po porodu. Náplní kurzu budou témata funkčních vztahů, vnitřních prostorů trupu a pánve. Bude představeno, kde a jak nabídnout tělu matky optimální prostor, stabilitu a pohyb, aby se v těhotenství dobře nesla prostorem, efektivně nosila své nenarozené dítě a dobře porodila. Na kurz budou pozvány těhotné ženy a ženy po porodu, na kterých bude prezentována autentická klinická práce včetně vyšetření, klinické úvahy, terapie a návrhu autoterapie. Kurz bude protkán praktickými sebezkušenostními ukázkami.

Na kurz je možné si přivést svou těhotnou pacientku a i pacientku do 3 měsíců po porodu, kterou lektoři společně s účastníky vyšetří a provedou terapii. V případě zájmu přivést si svou pacientku je nutné o tomto informovat předem emailem na adresu seminare@ckp-dobrichovice.cz.

Termín: 12.-14.5.2023
Místo: CKP Dobřichovice
Odkaz: https://www.ckp-dobrichovice.cz/seminar/aplikace-fyzioterapie-funkce-v-tehotenstvi-a-po-porodu-2/

Komentáře nejsou povoleny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace