Hlas a dech

Kdy: 26.5.2023
Kde: CKP Roseta
Kdo: Mgr. Jana Lewitová

Používáte svůj hlas při práci a chcete se naučit přirozeně a volně mluvit? Trpíte některou z poruch hlasivek a chcete se naučit jim ulevit? Chcete se naučit překonat ostych? Chcete pocítit, jak při laskavém vedení můžete sami sebe přirozeně vyjádřit? Chcete se naučit zpívat, i když si myslíte, že to vůbec neumíte?  Můžete se naučit používat zpěv jako vhodnou formou autorelaxace.

Jana Lewitová pomocí jednoduchých cvičení vede své klienty k uvolňování napětí, podvědomých blokád a nepřirozených návyků, které brání volnému dýchání a spontánní, funkční tvorbě hlasu. Klienti postupně sami objevují možnosti svého hlasu, o kterých někdy vůbec nevědí.

Tento poznenáhlý proces rozvíjení zpěvu přináší zpravidla i zlepšení hudebního sluchu, vnímání vlastního těla i emocí. Zpěvem se pak můžeme osvobodit, radovat, smát se a plakat tak, jak to lidé dělali odpradávna. Zakusíme sami na sobě, že se jedná o osvobozující proces, nejen proto, že se zpívá, ale protože se mimovolně lépe dýchá.

Termín: 26.5.2023
Místo: CKP Roseta
Odkaz: https://www.roseta.cz/seminar/hlas-a-dech-15/

Komentáře nejsou povoleny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace