Fyzioterapie funkce u dospělých pacientů s funkčními poruchami

Kdy: 14.-15.9.2024
Kde: CKP Sámova, Praha 10, Sámova 410/28
Kdo: Mgr. Marek Král

Na tomto Klinickém semináři máte možnost vidět ucelenou práci v rámci přístupu Fyzioterapie funkce na konkrétním pacientovi tak, jako kdyby k vám přišel do ordinace. Lektor provede úvodní pohovor, pacienta vyšetří, ošetří a nabídne, co si s sebou může pacient odnést domů. Tím vším vás jako účastníky semináře provede. Celkově ukáže práci na třech pacientech, vždy s možností dotazů a diskuze po odchodu pacienta.

Ti z vás, kteří již absolvovali některý z kurzů Fyzioterapie funkce. zde uplatní celkový náhled a je vám umožněno získané poznatky z kurzů propojit do jednoho celku. Seminář je vhodný i pro ty z vás, kteří jste ještě žádný z kurzů FF neabsolvovali a rádi byste se s tímto přístupem seznámili. Máte též možnost přivést si svého pacienta, na kterého byste si rádi udělali nový náhled nebo můžete nabídnout i sami sebe jako model.

Fyzioterapie funkce je přístup, ve kterém fyzioterapeut ze struktury (těla), napětí měkkých tkání a reaktibility CELÉHO pacienta ČTE o funkci, pohybu, chování, o jeho stavu a možnostech změn ve smyslu optima. V našich CKP nabízíme řadu kurzů, které jsou didakticky rozděleny na jednotlivá témata.

Více info: https://www.ckpsamova.cz/seminar/fyzioterapie-funkce-u-dospelych-pacientu-s-funkcnimi-poruchami-klinicky-seminar/

Komentáře nejsou povoleny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace