O vnitřních prostorách (online)

Kdy: 7.6.2023
Kde: CKP Sámova
Kdo: Mgr. Marek Král

Náš pohyb, to, jak se cítíme i chováme, závisí nejen na vnějším, ale i na vnitřním prostředí. Změny napětí v dutinách trupu můžeme nalézat i ovlivnit. Jak a kdy máme a kdy nemáme pracovat v hlubokých vrstvách? Může člověk sám ovlivňovat své vnitřní napětí – a jak?

Kurz Vnitřní prostory je aplikací přístupu Clary Lewitové. Navazuje na základní řadu kurzů fyzioterapie funkce. Základní řada obsahuje čtyři základní kurzy (Forma, funkce, facilitace; Pohyb a stabilita; O dýchání a Funkční tape). Absolvování předešlých kurzů NENÍ podmínkou účasti, ale v porozumění přednášeným poznatkům může účastníkům pomoci. Kurz je praktický, s důrazem na vlastní prožitek.

Cílem je v průběhu semináře ukázat i praktické využití, nicméně vzhledem k časovým a prostorovým možnostem nemůžeme nabídnout ucelený výklad Fyzioterapie funkce. K praktickému nácviku celkového vyšetření a terapeutického ovlivnění slouží vícedenní kurzy z řady Fyzioterapie funkce.

Termín: 7.6.2023
Místo: CKP Sámova (online)
Odkaz: https://www.ckpsamova.cz/seminar/o-vnitrnich-prostorach-online/

Komentáře nejsou povoleny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace