Forma Funkce Facilitace

Kdy: 7.-10.1.2021
Kde: Centrum komplexní péče Dobřichovice
Kdo: Lektorský tým FFF

Fyzioterapie funkce (FF) je přístup, ve kterém fyzioterapeut ze struktury (těla), napětí měkkých tkání a reaktibility CELÉHO pacienta ČTE o funkci, pohybu, chování, o jeho stavu a možnostech změn ve smyslu optima.

Kurz Forma – funkce – facilitace je prvním z řady kurzů Fyzioterapie funkce a poskytuje základy přístupu Clary Lewitové k léčbě pacientů. Clara Lewitová osobně vyškolila učitele FF, kterým učení prvního kurzu počínaje rokem 2020 předává. Tento první kurz série již učit nebude. Nadále povede kurzy Pohyb a stabilita, O vnitřních prostorách, dýchání a hledání pohybu, (Re)Fresh FF, Fyzioterapie těhotných žen a žen po porodu.

Úvodní kurz má teoretickou i praktickou část. V teoretické části se dozvíte co vypovídá forma lidského těla o jeho pohybové funkci, jaký je význam vnímání (zejména taktilního) pro pohybovou funkci. Pozornost je věnována svalovému napětí a koordinaci. Praktická část zahrnuje podrobné vyšetření člověka, terapeutické impulsy a vnímání reakcí léčeného člověka.

Více informací: https://www.ckp-dobrichovice.cz/seminar/forma-funkce-facilitace-8/

Komentáře nejsou povoleny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace